Wykonujemy zawieszki do procesów galwanicznych takich jak: cynkowanie, anodowanie, fosforanowanie, chromowanie, elektropolerowanie, złocenie, srebrzenie, niklowanie, miedziowanie.

Zawieszki wykonujemy na podstawie projektów własnych, projektów gotowych dostarczonych przez klienta bądź wspólnie z nim opracowanych z wykorzystaniem modeli detali w formie 2D oraz 3D. Detale dostarczone są od klienta w formie rzeczywistej bądź rysunku technicznego, na podstawie którego dana część jest drukowana na drukarce 3d. Zawieszki mogą mieć formę stałej ramy, bądź patyków na wymienne poprzeczki i innych. Konstruując haczyki mocujące detal, dbamy o dobór optymalnego sposobu mocowania detalu na zawieszce, kładąc nacisk na szybkość jego zakładania oraz zdejmowania.

Staramy się, by powierzchnia projektowanej zawieszki była zawsze maksymalnie wykorzystana dla zadanej ilości wsadu na danej linii galwanicznej. Zawieszki wykonujemy z takich materiałów jak stal kwasoodporna, stal konstrukcyjna, mosiądz, miedź, aluminium, tytan. Na haczyki bądź elementy mocujące stosujemy druty kwasoodporne (w gatunku 1.4301, 1.4310 raz 1.4404), tytan grade 2, aluminium PA38. Dzięki wykorzystaniu maszyn w procesie montażu zawieszek jesteśmy w stanie uzyskać dużą wydajność produkcyjną, większą powtarzalność oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.